Baku To Gobustan

Baku To Gobustan

Baku to Gobustan

Qobustan tarixi ve ya prehistorik ehemiyyetine göre UNESCO-nun dünya irsi siyahısında yer alır
Burada 5000 – 20 000 il yaşı olan minlərlə tarixe qeder arxeoloji abide ve oymağı keşf ede biler
siniz

Bizimle Transfer sifariş etmek:

1. E-poçt vasitesile bizimle elaqe saxlayın: omnibusaz@gmail.com
2.
Yadaki sadece WhatsApp-da yazın: (+994552239877)

Qobustan Turu

Baku to GOBUSTAN MİLLİ ParkI

Qobustana ekskursiya. Cogarfi bölgesi Şerqi Azerbaycanda yerleşir ve şimalda Böyük Qafqaz silsilesinin cenub yamacında, qerbde Pirsaat çayı, cenubda Harami ve Mişov dağları, şerqde Xezer denizi ve Abşeron yarımadası ile hemserheddir. Qobustan – Azərbaycanda, Bakının cenubunda, Qaradağ ve Abşeron bölgelerinde, Böyük Qafqaz dağ silsilesinin cenub-şerq yamacı ile Xezer denizi arasında yerleşen ve bir hissesi qayanın medeni menzeresi olan düzenliyi temsil eden arxeoloji qoruqdur. 537 hektarda olan oymalar. Abideler iki qrupa bölünür: 1) petroqlifler ve 2) qedim yerler ve digər obyektler. Daha sonra Qobustan muzeyine yaxın erazide yerleşen palçıq vulkanlarını araşdıracağıq.

BestBus Azərbaycan size xoşbext tetil arzulayır.

Rahat Neqliyyat

Yolda Dayanır, Bir neçe Deqiqe.

Etibarlı Sürücüler

Bakü Havalimanı Transfer

Bakü Havalimanı Transfer

Bakü Havalimanı Transfer

BestBus Azerbaijan

Bizimle Sedan’dan Büyük Otobüs’e kadar her türlü taşımayı seçebilirsiniz.Bakü havalimanındaki bir taksinin aksine, size yabancı dil bilen deneyimli bir şoför sunacağız.Bakü Havalimanı Transfer

Baki Airport Transferi

Servisimiz

BestBus Azerbaycan sizə Azerbaycanin Hava limanı Transferləri və Qafqazın bütün istiqametlerinə özel hava limanı transfer xidmətləri təklif edir. Çox serfeli bir qiymete bir çox fayda elde etdiyiniz ucun BestBus Azerbaycan – dan Şexsi Transfer seçmeyiniz tövsiye olunur! Neqliyyat vasitesini diger sernişinlerle bölüşmek mecburiyyetinde deyilsiniz ve diger sernişinleri gözlemeyeceksiniz. İstediyiniz yere aparan nüfuzlu bir avtomobil ve çox tecrübeli bir sürücü alacaqsınız.

BestBus Azerbaycan yalnız özel neqliyyat temin edir, yeni sizin üçün yalnız bir maşın ve şoför kirayeleyirsiniz ve sizinle seyahet eden başqa sernişin ola biler. Meselen, Baki hava limanının, Gence hava limanının, Naxcivan hava limani ve ya Qebele şeherinin qarşılanma yeri heç bir ehemiyyet daşımır, sürücümüz sizi otelde qarşılayacaq ve Azerbaycan ya da Qafqazın her yerinə aparacaq. Hetta marşrutun istenilen yerinde 15 deqiqe pulsuz dayana bilərsiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa veya istediğiniz transfer için fiyatları öğrenmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin;Bakü Havalimanı Transfer.

BestBus Azerbaycan yalnız özel neqliyyat temin edir, yeni sizin üçün yalnız bir maşın ve şoför kirayeleyirsiniz ve sizinle seyahet eden başqa sernişin ola biler. Meselen, Baki hava limanının, Gence hava limanının, Naxcivan hava limani ve ya Qebele şeherinin qarşılanma yeri heç bir ehemiyyet daşımır, sürücümüz sizi otelde qarşılayacaq ve Azerbaycan ya da Qafqazın her yerinə aparacaq. Hetta marşrutun istenilen yerinde 15 deqiqe pulsuz dayana bilərsiniz.

Baküden Şahdağa Transfer

Baküden Şahdağa Transfer

Baküden Şahdağa Transfer

Azerbaycan, yazlık tatil bölgeleri ve Hazar Denizi’nin hoş ılık suyu ile ünlü bir güney ülkesi olarak bilinir. Pek çok insan, Azerbaycan’ın sadece yılın yaz aylarında ziyaret edilmesi gerektiğine dair bir klişeye sahip. Ama sizi aksi yönde temin ederiz. Azerbaycan’ın doğası kışın da güzeldir. Azerbaycan’da mutlaka gezilmesi gereken yerlerden biri de Şahdağ’dır.

BestBus Azerbaijan

Turist kompleksleri Shahdag ve Tufandag, kayak, binicilik gibi açık hava etkinliklerini sevenlere hitap edecek. Yaz mevsiminde dağ manzarasının tadını çıkarmanıza ve takılmaktan unutulmaz bir deneyim yaşamanıza olanak tanıyan sıcak mevsimde tatil yerleri de açıktır!

Gusar bölgesindeki Shahdag Park topraklarında araba olmadan yapmak zordur, çünkü toplu taşıma burada zayıf bir şekilde gelişmiştir. Bakü’de şoförlü bir araba kiralamak, Azerbaycan toplu taşıma ararken zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Yolculuk size çok daha fazla keyif verecektir.

Şahdağa Transferler

Shahdag

Mutlak yüksekliği 4243 metre olan bu dağ, Azerbaycan’ın kuzey kesiminde Gusar bölgesinde yer almaktadır. Bakü’den uzaklığı yaklaşık 200 kilometredir. Hedefe giden yolun kendisi mükemmel bir kapsama alanına sahiptir. Bu yöndeki yolculuklar için, BestBus Azerbaycan şirketi, daha fazla güvenlik ve daha iyi konfor için bir crossover veya SUV kiralamayı tavsiye ediyor, çünkü yol boyunca yolların büyük bir yokuşu var, bu da sedan arabaların gerçekten bu yüksekliklerle baş edemiyor. Kış sezonu boyunca kayak, snowboard, kar motosikleti ve çok daha fazlası dahil olmak üzere her türlü kış sporunun tadını çıkarabilirsiniz. Baküden Şahdağa Transfer.

Bakü Gabala Transfer

Bakü Gabala Transfer

Bakü Gabala Transfer

Gabala – 220 km, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’den pitoresk manzaralarla çevrili bu cennet gibi yere gitmeniz gerekecek bir mesafe.
En alakalı rota Bakü – Shemakha – İsmayilli – Gabala’dır. İyi gelişmiş turizm ve eğlence altyapısı. Burada lüks bir otelde kalabilir, yerlilerden bir oda kiralayabilir veya dağın eteğinde bir çadır kurabilirsiniz. Bütçeniz ne olursa olsun, bölgenin doğal zenginliği ve lezzetinden memnun kalacaksınız: çalkantılı nehirler, kestane bahçeleri, maden kaynakları, ulusal mutfak ve çok daha fazlası kimseyi kayıtsız bırakmayacak. Tırmanış sevenler için, Azerbaycan Bazarduzu’nun en yüksek dağı manzarasının açıldığı yer burası, zirvenin zirve yüksekliği 4466 metredir.
Şehrin 5 km doğusundaki bir başka doğal cazibe merkezidir. tourists.

Transfer Baki Qebele

Gabala’de başka ne ziyaret edilir:

• Kabalak antik kenti (Chukhur Gabala)
• Nij köyü. Antik Arnavut Kilisesi
• Şelale “Yedi Güzeller”
• Gabala Tarih ve Yerel Kültür Müzesi
• İsmail Koyu Kutkaşenli Evi Müzesi

Gabala’de Eğlence:

• Tufandağ kayak merkezi
• Taşınabilir araba
• Şaraphaneye bir gezi. Farklı şarap türlerini tatmak.
• Gabala Land eğlence merkezi
• Gabala Atış Merkezi
• Ata binmek

Gabala yakınında:

• Lahic köyü
• Başkal köyü
• Ivanovka Köyü

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin veya istediğiniz transfer için fiyatları öğrenmek istiyorsanız. Bakü Gabala Transfer. Biz Size Yardim Edeceqiz , Bu Gun Bize Ulasin ve Istediyniz Yardimi Bizden Ala Bilirsiniz .

Baku Quba Transfer

Baku Quba Transfer

Baku Quba Transfer

Bakü’ye geldiğinizde aklınıza gelen ilk fikir – Azerbaycan’ın kuzeybatısındaki güzel yerlerden biri olan Guba’yı ziyaret etmek. Yolunuza “BestBus Azerbaycan” dan araba ile başlayacaksınız. Guba, Bakü’ye 168 km uzaklıkta yer almaktadır. Şehir sadece halılarıyla değil, gelenek ve görenekleriyle, ateşe tapanların tapınağıyla, açık hava müzesiyle de ünlüdür. Arabanızın dışındaki fotoğrafla – dağların çeşitliliği, yol kenarındaki yerel satıcılar ile çok etkileyici olacaksınız. sizinle iletişim kurmaktan her zaman mutlu olacak, ormandaki muhteşem iç içe geçmiş ağaçlar. (Baku Quba Transfer)

Bakidan Qubaya Transfer

Guba’da başka ne ziyaret edilir:

Şehre ulaştığınızda yerel pazarı ziyaret edip Guba baklavasının tadını çıkarabilir, şehri ikiye bölen Kudial nehrinin karşısındaki köprüye giderek 19. yüzyıl Juma camisini ziyaret edebilirsiniz. Kuba’dan sonra gitmeniz gereken bir sonraki nokta – Kınalık köyünü ziyaret edin – denizden 2200 metre yüksekte. Bu yükseklikler için şirketimiz, sürüş sırasında kendinizi tam bir güvenlik ve konfor içinde hissetmeniz için dört tekerlekten çekişli bir crossover kiralamanızı tavsiye ediyor. Gechresh köyü ve Tengealti vadisinden geçen zorlu rotayı geçtikten sonra, kendinizi bulutların üzerinde bulacaksınız. Otlak evcil hayvan sürüleri ile en büyük dağların ve yeşil çayırların inanılmaz manzaralarını keşfedeceksiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin veya istediğiniz transfer için fiyatları öğrenmek istiyorsanız, Baku Quba Transfer. Biz Size Yardimci Olacaqiz, Vaktinizi Kaybetmeyin ve Bu Gun Bizimle Iletisime Kece Bilersiniz.Baku Quba Transferi Ichin Bizden Arac Kiralaya Bilersiniz.

Transfer from Baku to Khinaliq

Transfer from Baku to Khinaliq

Transfer from Baku to Khinaliq

Təbiət qoynunda unikal şəkillər çəkmək imkanı. Azərbaycanın ən hündür dağ kəndi. Böyük Qafqaz dağlarının ortasında. Sifaris Edin Kondisionerli şəxsi avtomobil(Transfer from Baku to Khinaliq).

Qiymətləri bilmədiyiniz və ya mürəkkəb qiymət danışıqlarından sonra taksiyə minməkdən əmin olmadığınız zaman taksiyə əla alternativ kimi xidmətimiz

Bizimlə Transfer bron etmək üçün:

1.Or contact us via email: omnibusaz@gmail.com
2.Or simply write on WhatsApp: (+994552239877)

Transfer Baku to Khinaliq

Information about Baku to Khinaliq

Qəçrəş meşəsində dayanacaqsınız, Qəçrəş meşəsi Qubanın gözəl meşələrindən biridir. Qəçrəş meşəsi Qubanın ən mənzərəli və canlı guşələrindən biridir. Bu ərazinin özəlliyini Qəçrəşə gedən yolun keçdiyi əsrarəngiz meşə verir. Sehrli meşədə, uşaqlıqda olduğu kimi, “ağaclar o qədər böyükdür” ki, tacı görünmür. Yayın ən dözülməz istisində belə burada həmişə sərin olur – qaynayan dağ çayları (transfer from Baku to Khinalig with safe transport) 

Taxi from Baku to Khinaliq

Khinaliq Kendi

Sonra,
Böyük Qafqaz dağlarının ortasında yerləşən Xınalıq 2008-ci ildə Dünya Abidələr Fondunun siyahısına daxil edilib.
Kəndin əhalisi Ketsch adlı özünəməxsus dildə danışır və əcdadlarının etdiyi kimi yemək bişirir, sənətkarlıq edir və torpağı işlədirlər.

Rahat Nəqliyyat

Yolda Dayanmaq, Bir Neçə Dəqiqə.

Etibarlı Sürücülər

Bakıdan Şamaxıya Transfer Qiymeti

Bakıdan Şamaxıya Transfer Qiymeti

Bakıdan Şamaxıya Transfer Qiymeti

İlk xatırlatması II esre aid olan ve Azerbaycanın qədim paytaxtı olan Azerbaycanın en qedim şeherlerinden biridir. Şeher deniz seviyyesinden 800 metr yükseklikde yerleşir. Bu gözel şeherin ilkin adı Kemaxiyadır. Şamaxı şeheri çox ela coğrafi mövqeye malikdir. Bakıdan çıxarken cemi bir saat yarımda özünüzü Şamaxıda tapacaqsınız. Şeher Bakıdan 122 kilometr mesafede yerleşir. Diqqete çatdırmaq lazımdır ki, son zamanlar Bakıdan başlanan magistral tamamile modernləşdirilib ve onunla hereket etmek yalnız müsbet emosiyalar getirir. Şamaxı şeheri ilin istenilen vaxtında celbedicidir. Yaz aylarında şimal-qerb məkanı sayesində xoş serinliyin dadını çıxara, qışda şaxtanı hiss edib qartopu oynaya bilersiniz. (Bakıdan Şamaxıya Transfer Qiymeti)

Bakıdan Şamaxıya Nəqliyyat Qiyməti

Şamaxıda Ziyarət Etmek Lazımdır:

İqlim şeraitinden elave Şamaxı şeherinde bütün aile üzvleri üçün ziyaret etmek maraqlı olacaq bir çox cazibe yeri var. Burada inşaatı XII esre gedən Gülüstan qalasını, Yeddi Gümbez meqberesini, Diri Baba mescidini, Qafqazın en qedim ve en böyük mescidi olan Cüme mescidini ve daha çoxunu göre bilersiniz. Şamaxıdan 22 kilometr mesafeni qet ederek özünüzü Pirkulide yerleşen astrofizika resedxanasında tapacaqsınız. Resedxanaya böyük Azerbaycan fiziki, riyaziyyatçı ve astronom Nesreddin Tusinin adı verilib.

Buradakı menzereler istenilen turistin başını çevirecekdir. Yayda bütün erazi yaşıl ve sıx meşelerde basdırılır, qışda qar kimi ağ xalça ilə örtülür. Resedxana deniz seviyyesinden 1435 metr yükseklikde yerleşir. Resedxananın erazisi 2009-2013-cü illerde tamamile yeniden qurulmuşdur. Burada ekskursiya turları təşkil olunur, burada sergi salonunu, muzeyi, göy cisimlerini göre bileceyiniz güclü teleskoplar üçün xüsusi olaraq tikilen binaları ziyaret ede bilərsiniz.

Şamaxı Yaxınlığında:

Konaklamaya geldikdə, Şamaxı şeherinde ve onun etrafındakı yerlerde pencereden gözel menzereleri olan çox rahat oteller var.

Azerbaycanın gözel şeheri – Şamaxıya gezintiye çıxmadan evvel BestBus Azerbaijan-da asanlıqla bir avtomobil icareye götüre biler ve özünüzün ve yaxınlarınızın tehlükesizliyinden tam emin ola bilersiniz. BestBus şirkəti ile bir avtomobil icareye götürerek ekskursiya qruplarından asılı olmursunuz ve seyahətinizi asanlıqla özünüz planlaşdıra bilərsiniz. Bakıdan Şamaxıya Transfer Qiymeti

Transfer From Baku to Sheki

Transfer From Baku to Sheki

Transfer From Baku to Sheki

We offer private transportation from Baku city – from any accommodation in Baku like Heydar Aliyev Airport (GYD) or the hotel you accomodate – to Sheki region by operating 24/7 in order to serve at any time of a day.(Transfer From Baku to Sheki)

Our service as an excellent alternative to a taxi, when you do not know the prices or you feel unsure about taking a them after complicated price negotiations

To Book a Transfer With us:

1.Or contact us via email: omnibusaz@gmail.com
2.Or simply write on WhatsApp: (+994552239877)

Transfer From Baku Sheki

Information about Baku to Sheki Transfer

If you are looking for transfer at a reasonable prices which includes; comfortable auto, defensive driving, professional drivers and guides here we proudly present;
Pick up from airport – drop off to Sheki. Meeting inside the airport with name sign
Pick up from hotel or any address inside Baku city – Drop off to Sheki
Pick up from Sheki – Drop off to Baku: hotel / airport / any address
Stopping the car on the road in case of urgent need accessible
Euro 5 transport cars: Jeep, Viano Mercedes, Sprinter
Professional guide and driver (Language skills: Azeri, Russian, English)
Responsive Customer Service;You can contact us 7/24
Reminder to our customers one day in advance.

BestBus Azerbaijan wish you a happy vacation.

Comfortable Transport

Stops On The Road, A Few Minutes.

Trusted Drivers

Transfer Baku to Ganja

Transfer Baku to Ganja

Transfer Baku to Ganja

We offer private transportation from Baku city – from any accommodation in Baku like Heydar Aliyev Airport (GYD) or the hotel you accomodate – to Ganja city by operating 24/7 in order to serve at any time of a day.(Baku to Ganja Transfer)

Our service as an excellent alternative to a taxi, when you do not know the prices or you feel unsure about taking a them after complicated price negotiations

To Book a Transfer With us:

1.Or contact us via email: omnibusaz@gmail.com
2.Or simply write on WhatsApp: (+994552239877)

Baku to Ganja Transfer

Information about Baku to Ganja Transfer

If you are looking for transfer at a reasonable prices which includes; comfortable auto, defensive driving, professional drivers and guides here we proudly present;
Pick up from airport – drop off to Ganja. Meeting inside the airport with name sign
Pick up from hotel or any address inside Baku city – Drop off to Ganja
Pick up from Ganja- Drop off to Baku: hotel / airport / any address
Stopping the car on the road in case of urgent need accessible
Euro 5 transport cars: Jeep, Viano Mercedes, Sprinter
Professional guide and driver (Language skills: Azeri, Russian, English)
Responsive Customer Service; You can contact us 7/24
Reminder to our customers one day in advance.

BestBus Azerbaijan wish you a happy vacation.

Comfortable Transport

Stops On The Road, A Few Minutes.

Trusted Drivers

Bakidan Şuşaya Transfer

Bakidan Şuşaya Transfer

Bakidan Şuşaya Transfer

Bakıdan Şuşaya birbaşa transfer yoxdur. Ancaq Gorana qatara, sonra taksi ilə Şuşaya gedə bilərsiniz. Alternativ olaraq Memar Əcəmiyə metroya minə bilərsiniz, Avtovağzala metroya minə bilərsiniz, Bakı Avtovağzalına piyada gedə bilərsiniz, avtobusla Bərdəyə, sonra isə taksi ilə Şuşaya gedə bilərsiniz. (Bakidan Şuşaya Transfer)

Transfer Bakidan Şuşaya

Bakidan Şuşaya

Bakı şəhərindən Şuşaya köçürmə və ya səyahət etmək istəyirsinizsə, o zaman düzgün ünvandasınız.
Biz bir və hər iki istiqamətdə köçürmə həyata keçirə bilərik Şuşa Bakı şəhərindən 400 kilometr aralıda yerləşir, yol uzun və aşırımlıdır.
Əgər siz bir günə Şuşanı ziyarət edib, həmin gün Bakıya qayıtmaq istəyirsinizsə, bu, sizin üçün çox çətin səfər olacaq. Təbiətin gözəlliyini hiss etmək və hər şeyi görməyə vaxt tapmaq üçün Şuşada bir gecə qalmağı tövsiyə edirik.
Xüsusilə yayda transfer təklif edirik, çünki qışda qar çox olur.

Baki Şuşa Transfer

Şuşa

Şuşa (azər. Şuşa) — Azərbaycanda şəhər, Şuşa rayonunun inzibati mərkəzi, Azərbaycanın mədəniyyət paytaxtı. Qarabağ silsiləsinin ətəklərində, dəniz səviyyəsindən 1368 m yüksəklikdə, Xankəndi magistral yolunun üzərində yerləşir.

19-cu əsrdə Şuşada çoxlu varlılar yaşayırdı. Məscidlər, kilsələr, karvansaraylar, maarifçilərin, şairlərin, musiqiçilərin ev-muzeyləri var idi. Azərbaycanlılar üçün Şuşa, ilk növbədə, xanəndələrin – muğam ifaçılarının doğulduğu yer, Azərbaycan milli musiqisinin vokal istiqamətidir. Şuşadan bir çox məşhur muğam ifaçıları gəlir.