loading
logo

ŞERTLER VE QAYDALAR

BestBus Azerbaijan ilə sifariş vermədən əvvəl – Qaydalar və Şərtləri diqqətlə oxuyun! Başqa suallarınız olarsa, bizimlə əlaqə saxlayın.

ŞƏRTLƏR VƏ QAYDALAR ( Son Yenileme: 01.12.2021 )

1.Ümumi

1.1 BestBus Azerbaijan terefindən teklif olunan her hansı bir seyahet xidmetinin satın alınması / ödenişi, Traveller (“siz”) ve BestBus Azerbaijan arasında müqavile müqavilesini teşkil edir ve BestBus Azerbaijan Şartları qebul etdiyinizi bildirir. Rezervasyon etmek üçün en az 18 yaşınız olmalıdır. Aparıcı bir sernişin olaraq, özünüz ve seyahet qrupunuzun bütün üzvləri üçün bu BestBus Azerbaijan Qaydalar ve Koşullarını qebul etmek selahiyyetinize ve razılığınıza sahib olduğunuzu qebul edirsiniz.
1.2 Qaydalar ve şertler çap zamanı tetbiq olunur ve sifarişdən evvel deyişdirile biler. Tetil üçün sifariş vermeden evvel veb saytlarını yoxlamağınız ve ya seyahet agentliyinizden ve ya BestBus Azerbaijan-dan en son Qaydalari teleb etmeyiniz tövsiye olunur.
1.3 Seyahət tarixleri, seçilmiş seçimler ve diger seçimler daxil olmaqla rezervinizdəki her şeyin düzgün ve tam olmasını temin etmek sizin mesuliyyetinizdir. BestBus Azerbaijan, rezervasyonunuzda sehv melumatlar varsa, her hansı bir anlaşılmazlıqdan ve ya xidmet gösterilmemesinden mesuliyyet daşımır.
1.4 Şirket istenilen vaxt evvelceden xeberdarlıq etmeden birterefli qaydada bu Qaydaları deyişdirmek ve son dəyişikliyin tarixini göstərən yenilənmiş Qaydaları Veb Saytda dərc etmek hüququna malikdir. Qaydalara edilen deyişiklikləri ve (ve ya) elaveleri yoxlamaq üçün vaxtaşırı olaraq Veb saytı ziyaret etmek istifadeçinin mesuliyyetidir.
1.5 Bu Qaydalarla razılaşmırsınızsa, zehmet olmasa Veb saytın mümkün istifadəsini dayandırın. Veb saytı ziyaret etmekle, hesab açmaqla , Müşteri olmaq ve xidmetlerden istifade etmekle bu Qaydaları qeyd -şertsiz qebul etdiyinizi tesdiqleyirsiniz.

2. Vizalar ve Pasportlar

2.1 Tetiliniz üçün teleb olunan bütün viza ve pasport teleblerini yoxlamaq sizin mesuliyyetinizdir. Bütün viza ve giriş senedlerini müsteqil olaraq eldə etmek ve ödemek, bütün tibbi ve diger telebleri yerine yetirmek ve qanunlar, qaydalar, telimatlar ve / ve ya teleblerle teleb olunan bütün senedleri elde etmekden siz mesuliyyet daşıyırsınız. BestBus Azerbaijan, sernişinin müvafiq senedlere ve ya xüsusi giriş ve çıxış teleblerinə uyğun gelmədiyi üçün bir sernişinin Gürcüstana girişini redd etmek mesuliyyətini qebul ede bilmez.

3. Rezervasyon və Ödənişlər

3.1 Müşteri, talep üzerine tüm masrafları, ücretleri, vergileri, vb. BestBus Azerbaijan tarafından Müşteriye herhangi bir organizasyon hizmeti ve herhangi bir seyahat hizmeti ile ilgili olarak verilen fatura uyarınca, içinde belirtilen ödeme koşullarına uygun olarak BestBus Azerbaijana ödemelidir. bu tür bir fatura veya başka bir şekilde BestBus Azerbaijan ile mutabık kalınmıştır.
3.2 BestBus Azerbaijan depozitonuzun tamamını aldıktan veya sağlanan herhangi bir hizmetin fiyatını kabul ettikten sonra, fiyat garanti edilecek ve döviz ek ücreti nedeniyle siparişinizin taban fiyatındaki artıştan korunacaksınız.
3.3 Transferlerin ve turların fiyatları ve maliyetleri veya BestBus Azerbaijan tarafından sunulan hizmetler, başlangıçta müşteri ile yazılı olarak anlaşmaya varılır. Seçenekler eklendiğinde veya turlar ve transfer hizmetleri uzatıldığında fiyatlar değişebilir ve bu sadece seyahat acentesi ve müşteri tarafından sözlü veya yazılı olarak kabul edilecektir.
3.4 Teslim alma zamanından 5 gün önce çevrimiçi siparişleri kabul ediyoruz. 5 günden daha önce bir sipariş verirseniz, rezervasyonunuzu yazılı olarak (e-posta, SMS, vb.) Onaylamak için temsilcilerimizle telefonla (+994552239877) iletişime geçmelisiniz. Aksi takdirde BestBus Azerbaijan , rezervasyonunuzdan sorumlu değildir.
3.5 Web sitemizde gösterilen seyahat süreleri, trafik koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden yalnızca gösterge niteliğindedir ve yanlıştır, bu nedenle bir uçuşta seyahat ediyorsanız, lütfen seyahat süresi için kendi tahmininizi yapın. BestBus Azerbaijan, trafik sıkışıklığı, yol koşulları veya sürücülerin kontrolü dışındaki durumlar nedeniyle gideceğiniz yere geç kalmaktan sorumlu değildir.
3.6 Varış yerinde bir misafir için maksimum bekleme süresi 1 saattir. 1 saatten sonra ek ücretler uygulanabilir.
3.7 Sürücüyü teslim alma yerinde bulamazsanız, telefon numaramızı +994552239877 aramalısınız. Sizden haber alamazsak, siparişi “onay” olarak değerlendireceğiz ve hak sahibi olacağız. tutarın tamamını tahsil etmek ve peşin ödeme yaparsanız geri ödeme yapılmaz.
3.8 BestBus Azerbaijan, tüm ulaşım için sedan (3 yolcu), minivan (5 yolcu), minibüs ve otobüs (18 yolcu ve 54 yolcu) gibi çeşitli araçlar sunar ve yalnızca 1 boyuk canta yolcu taşıyabilir (en fazla 20 kg) ve 1 el bagajı. Daha fazla bagajınız varsa, acentemizle iletişime geçmeli ve bagajınız için nakliyeyi ayarlamalı veya daha büyük bir araç kullanmalısınız.
3.9 BestBus Azerbaijan hizmetlerini kullanırken yolcular bagajlarından veya kişisel eşyalarından sorumlu olmalıdır. BestBus Azerbaijan, araçlarımızda kaybolan eşyalardan veya bagajlardan sorumlu değildir.
3.10. Yolcunun araca herhangi bir şekilde hasar vermesi veya hasar vermesi durumunda, BestBus Azerbaijan yolcuyu en az 50 $ talep etme hakkına sahiptir veya aracın hasar derecesine bağlı olarak daha yüksek bir miktar talep edebilir.

4. Ləğv (Müştəri tərəfindən) və Geri qaytarma

4.1 BestBus Azerbaijan acentesine yazılı olarak haber vererek rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. Varsa iptal ücretleri, Tur Operatörünün iptal bildirimini aldığı tarih referans alınarak belirlenecek ve iptal edilen Tur, ürün veya hizmet için ödenen toplam ücretin bir yüzdesi olarak ifade edilecektir.
4.2 Müşteri, tur operatörü tarafından sağlanan hizmetlerin iptalini BestBus Azerbaijana bildirmekle yükümlüdür. BestBus Azerbaijan herhangi bir iptal bildirimi almazsa, iptal ücreti politikası geçerli olacaktır.
4.3 BestBus Azerbaijan, rezervasyon için peşin ödemenin% 10-20’sini iade etmez. % 10-20 ön ödeme iade edilmez.
4.4 BestBus Azerbaijan, bir iptal ücreti politikasına uyar ve iptal ücretleri iade edilmez. Lütfen aşağıda listelenen iptal ücretlerini bulun.
Hizmetlerin başlamasından 60 gün önce: iptal ücreti – toplam maliyetin% 10’u (işlem ücreti fiyata dahil değildir)
Hizmetlerin başlamasından 30 gün önce: İptal ücreti – Toplam maliyetin% 30’u (İşlem ücreti fiyata dahil değildir)
Hizmetlerin başlamasından 10 gün önce: İptal ücreti – Toplam maliyetin% 50’si (İşlem ücreti fiyata dahil değildir)
Hizmetlerin başlamasından 2 gün (48 saat) önce: İptal ücreti – Toplam maliyetin% 100’ü (İşlem ücreti fiyata dahil değildir)

5. Ləğv (Şirkət tərəfindən) və Geri qaytarma

5.1 BestBus Azerbaijan, şirketin araçlarla ilgili teknik sorunları, sürücü sağlık sorunları veya mücbir sebeplerle ilgili diğer sorunları varsa rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumda, Şirket müşteriyle iletişime geçecek ve en iyi çözümü bulmak için olası tüm seçenekleri tartışacaktır.
5.2 Rezervasyonun BestBus Azerbaijan aracılığıyla iptal edilmesi durumunda, müşteri ile en kısa sürede iletişime geçecek ve durumu derhal bilgilendirecektir.
5.3 BestBus Azerbaijan rezervasyonun iptali durumunda, Konuklara ödenmiş olan miktarın tamamı veya bir kısmı iade edilecektir. (Ön ödeme dahil)

6. Seyahet Sığortası

6.1 BestBus Azerbaijan seyahet sığortası vermir, buna göre de müşteri BestBus Azerbaijan  ile her hansı bir seyahet üçün bütün tetbiq olunan tarixleri ehate eden minimum tövsiye olunan sağlamlıq sığortası, evakuasiya ve vetene qayıtma sığortası ile öz ölkesinde seyahet sığortası almalıdır ve bu sığorta xesaret ve fövqelade halları ehate etmelidir. tibbi xidmet. xerc. Müşterilere, ehate dairesini genişlendirmek, müşteri itkisi, zedelenmesi, yaralanması, gecikmesi ve ya narahatçılığı neticesində yarana bilecek leğvler ve diger xercleri daxil etmek tövsiyə olunur. Tur qiymetine müşteri üçün heç bir sığorta haqqı daxil deyil!

7. PAZARLAMA MATERYALLERİ

7.1 Müşteri, herhangi bir BestBus Azerbaijan seyahatine katılırken, resimlerin, fotoğrafların veya videoların, müşteriyi kısmen veya tamamen içerebilecek veya temsil edebilecek diğer müşteriler ve / veya temsilciler veya BestBus Azerbaijan’nın bir sürücüsü tarafından çekilebileceğini kabul eder. Müşteri, bu tür görüntüleri, fotoğrafları ve videoları kabul ettiğini ve BestBus Azerbaijan, bağlı kuruluşlarına ve herhangi bir amaçla (pazarlama ve promosyonlar dahil) çoğaltmak üzere kalıcı, ücretsiz, dünya çapında, geri alınamaz bir lisans verdiğini onaylar. ) müşteriye herhangi bir ek yükümlülük veya müşteriye ödenecek tazminat olmadan, halihazırda bilinen veya sonradan icat edilen herhangi bir ortamda.

8. RİSK

8.1 Müşteri, seyahet mehsullarımızın tebietinin sergüzeştli olduğunu ve müşterilerin sağlamlığı ve / ve ya tehlükesizliyi üçün ciddi riskler yarada bileceyini qebul edir. Ümumiyyetle, macera seyaheti tehlükelerle doludur ve müşteri bu cür sağlamlıq ve tehlükesizlik risklerini düşündüyünü ve qanuni olaraq tam olaraq götürmeye hazır olduğunu etiraf edir, bu sefer üçün sifarişini tesdiq etməklə mümkündür. Müşteri burada bütün bu cür riskleri öz üzerine götürür ve macera seyaheti, vehşi ve ucqar yerleri ziyaret ve iştirak etmek de daxil olmaqla seyahete olan bu riskler neticesinde her hansı bir itki, ziyan, yaralanma ve ya ölümle elaqeli her hansı bir risk ve sebebden BestBus Azerbaijan-nı azad edir.

9. FORS MAJEURE

9.1 BestBus Azerbaijan, yangın, volkanik patlama, kirlilik veya kirlilik dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere doğal afetler veya diğer mücbir sebep durumlarının bir sonucu olarak tamamen veya kısmen herhangi bir nitelikteki herhangi bir kayıp, hasar veya penetrasyondan sorumlu değildir. çevre, sert hava, deprem, düşük veya yüksek su seviyesi, sel, su veya elektrik kesintisi veya kesintileri, tropikal fırtınalar veya kasırgalar, isyanlar veya sivil komisyonlar veya isyanlar ve benzer nitelikteki diğer eylemler, sabotajlar, tutuklamalar, grevler veya operasyonlarda kesinti, yöneticilerin veya halkların kısıtlanması, kamulaştırma, terör eylemleri, savaş, isyan, karantina kısıtlamaları, hükümetin tıbbi tavsiyeleri veya her türlü uyarı veya uyarıları, devlet tutuklamaları, reddetme veya iptal etme, herhangi bir devlet kurumunun veya herhangi birinin askıya alınması veya ertelenmesi lisans, izin veya yetkilendirme, hacminin neden olduğu hasar proje veya seyahat hizmeti sağlayıcısı ve tesisleri veya diğer öngörülemeyen koşullar veya herhangi bir sözleşme şartına uyma kabiliyetini olumsuz yönde etkileyen veya sınırlayan diğer öngörülemeyen faktörler. Bu koşullardan herhangi birinin uygulanması halinde, BestBus Azerbaijan, herhangi bir yükümlülük olmaksızın, söz konusu performansın sınırlı olduğu veya engellendiği ölçüde sorumluluktan çıkarılır, performanstan muaf tutulur ve performanstan serbest bırakılır.

loading