loading
logo

YENİLEME

Baku Quba Transfer

Baku Quba Transfer

Baku Quba Transfer

Bakü’ye geldiğinizde aklınıza gelen ilk fikir – Azerbaycan’ın kuzeybatısındaki güzel yerlerden biri olan Guba’yı ziyaret etmek. Yolunuza “BestBus Azerbaycan” dan araba ile başlayacaksınız. Guba, Bakü’ye 168 km uzaklıkta yer almaktadır. Şehir sadece halılarıyla değil, gelenek ve görenekleriyle, ateşe tapanların tapınağıyla, açık hava müzesiyle de ünlüdür. Arabanızın dışındaki fotoğrafla – dağların çeşitliliği, yol kenarındaki yerel satıcılar ile çok etkileyici olacaksınız. sizinle iletişim kurmaktan her zaman mutlu olacak, ormandaki muhteşem iç içe geçmiş ağaçlar. (Baku Quba Transfer)

Bakidan Qubaya Transfer

Guba’da başka ne ziyaret edilir:

Şehre ulaştığınızda yerel pazarı ziyaret edip Guba baklavasının tadını çıkarabilir, şehri ikiye bölen Kudial nehrinin karşısındaki köprüye giderek 19. yüzyıl Juma camisini ziyaret edebilirsiniz. Kuba’dan sonra gitmeniz gereken bir sonraki nokta – Kınalık köyünü ziyaret edin – denizden 2200 metre yüksekte. Bu yükseklikler için şirketimiz, sürüş sırasında kendinizi tam bir güvenlik ve konfor içinde hissetmeniz için dört tekerlekten çekişli bir crossover kiralamanızı tavsiye ediyor. Gechresh köyü ve Tengealti vadisinden geçen zorlu rotayı geçtikten sonra, kendinizi bulutların üzerinde bulacaksınız. Otlak evcil hayvan sürüleri ile en büyük dağların ve yeşil çayırların inanılmaz manzaralarını keşfedeceksiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin veya istediğiniz transfer için fiyatları öğrenmek istiyorsanız, Baku Quba Transfer. Biz Size Yardimci Olacaqiz, Vaktinizi Kaybetmeyin ve Bu Gun Bizimle Iletisime Kece Bilersiniz.Baku Quba Transferi Ichin Bizden Arac Kiralaya Bilersiniz.

loading