BMW – X5

Request

SÜRÜCÜ İLE BİRLİKTE FİYAT !

Bakida Avtomobil İcarəsi

Araba fotoğrafı yalnızca bilgi amaçlıdır. Kiralamak için verilen aracın rengi ve özellikleri web sitesinde gösterilen fotoğraflardan farklı olabilir.

Bavariya avtomobil istehsalçısı BMW-nin efsanevi zekası X5 krossoveridir. Bu avtomobili qürurla Alman dizayner ve mühendislerinin doxsanlardakı bir keşfi adlandırmaq olar. Bu, avtomobillərin üslubunda ve xarakterində yeni bir tendensiyadır. Bütün BMW severlerin qiymetlendireceyi müasir ve sert bir görünüş elde etdi. X herfi avtomobilin tam ötürücülü bir SUV olduğu anlamına gelir.
BMW X5, yeni bamper forması, daha aydın radiator barmaqlığı ve LED optikası ile evvelki modellerden daha aqressiv bir görünüş elde etdi. Avtomobilin arxası yenilenmiş LED ayaqları ve üst hissesinin daşınar ve alt hissesinin el ile açılacağı iki hisseye ayrılan arxa qapı ile de deyişdi.
Lüks avtomobilin salonu istifadeçilərin müasir teleblerine cavab verecek şekilde modernleşdirilib ve bezi heller de evvelki modellerden götürülüb. Esas hisse neheng multimedia ekranıdır ve idareetme lövhesi reqemsal olaraq dizayn edilmişdir. İqlim idareetme paneli də çox maraqlı şekilde modelleşdirilib. Melumat veren bir rengli ekranla təchiz edilmişdir. Merkezi hisse çox sayda ferqli düyme, bir başlanğıc / dayandırma sistemi, bir seçici ve bir dişli qolu aldı. Çox yüksək keyfiyyetli ağacdan elaveler bütün bunlara elave zeriflik qatır. Avtomobil çox keyfiyyətli ses sistemi ile techiz olunmuşdur. Mühendisler, hemçinin BMW X5-i bir sıra idarəetmədə müxtelif yeniliklerle techiz etmekle yanaşı, etraflarına hava yastıqları quraşdıraraq onu etibarlı bir vasite halına getirdiler.
Avtomatik neheng BMW-nin Frisky SUV, X5 avtomobili size Bakıda avtomobil icare şirketi. Bu yaraşıqlı avtomobil hem iş görüşmeleri, hem de Azerbaycanda uzun seyahetler üçün uygundur. BMW X5-i idare ederken bütün yenilikleri, sürüşün hamarlığını ve çevikliyini, şeherin ses-küyünden izolyasiyasını ve tehlükesizliyini hiss edeceksiniz.Bakida Avtomobil İcarəsi

BMW X5

İKİNCİ WEB SİTEMİZ
WWW.OMNIBUSAZ.COM

  • +0 – 5 e kadar (bir çanta – 20 kg)
  • +Deri Koltuk
  • +DVDI/VIDEO
  • +Hafif iç mekan
  • +Internet Ek OdeniŞli
  • +Klima Sistemi
  • +Navigasyon Sistemi
  • +Rahat Koltuklar
Phone:
+994552239877
Email:
omnibusaz@gmail.com
Country:
AZ