loading
logo

0 – 50 e kadar (bir çanta – 20 kg)

Neqliyyat Xidmetleri

Neqliyyat Xidmetleri

Neqliyyat Xidmetleri

Bir tur ve ya ekskursiya teşkil etmek mesuliyyet daşıyırisiz? Geniş avtobus seçimimiz en yaxşılarından biridir. BestBus rahatlığın ne qeder vacib olduğunu bilir. Bu sebebden 55 nefere qeder böyük  avtobuslar teklif edirik. Bu böyük neqliyyat vasitələri Azerbaycanin Baki şeherine seyahət eden böyük qruplar üçün ela seçimdir.Neqliyyat Xidmetleri

Мерседес Бенц-Травего 17 HD

İKİNCİ WEB SİTEMİZ
WWW.OMNIBUSAZ.COM

Neqliyyat Xidmetleri

Baku,Azerbaycan Otobüs Kiralama hizmeti mi arıyorsunuz? Doğru yere geldiniz. Yüzlerce gezgin ve kuruluş tarafından güvenilir.

Azerbaycan otobus kiralama

Bir tur veya gezi düzenlemekten siz mi sorumlusunuz? Geniş kiralık otobüs yelpazemiz en iyilerden biridir. BestBus, konforun ne kadar önemli olduğunu bilir. Bu nedenle 55 koltuklu geniş kiralık otobüsleri harika bir fiyata sunuyoruz. Bu geniş araçlar, Baku, Azerbaycan birlikte seyahat eden büyük gruplar için harika bir seçenektir.

Minibus Kiralama

Büyük bir grupla mı seyahat ediyorsunuz, ancak bir charter veya tur otobüsü kiralamak için yeterli insanınız yok mu? Öyleyse minibüs kiralama hizmetimiz sizin için harika bir seçenektir. Baku, Azerbaycan birinci sınıf minibüsler sunuyoruz. Konforlu minibüslerimiz 20 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.

Minivan kiralama

Minivan kiralama, aile tatilleri, iş gezileri veya araba gezileri için mükemmel bir seçenektir. BestBus, Baku, Azerbaycan seyahat edenler için hem standart minivanlar hem de birinci sınıf iş sınıfı minivanlar sunmaktadır. Bu arabalar çok rahat, şık ve pratiktir. Minivan kiralama seçeneğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın!

TRANSFERLER.

Azerbaycan transfer hizmetleri. Havaalanından, otelden veya tesisten tüm destinasyonlara özel transferler.

TURLAR.

Gruplarınız için özel olarak planlanmış ve kişiye özel turlar. Profesyonel sürücüler ve temiz otobüsler.

OTOBUS KIRALAMA

Her tür otobüs kiralık olarak sunulmaktadır – minivan, minibüs. Özel fiyatlara.

loading